Mokyklos direktorius

Stasys Dervinis III vadybinė kvalifikacinė kategorija

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.                                       tel. (8  686) 06 746

Gyvenimo aprašymas

Gimė 1961 m. Utenos rajone, Saldutiškio seniūnijoje. 1980 m. baigė Ignalinos 1 - ąją vidurinę mokyklą.1980 m. įstojo į Vilniaus Valstybinį Pedagoginį institutą, kurį baigė 1985 m. įgydamas geografijos ir kūno kultūros mokytojo specialybę.

Nuo 1985 m. dirba Utenos r. Daugailių pagrindinėje mokykloje kūno kultūros mokytoju, o 1989 m. tapo šios mokyklos direktoriumi.

Vedęs. Žmona Svetlana dirba Utenos DSC. Dukra Auksė gyvena Klaipėdoje.

Pomėgiai: lygumų slidinėjimas, medžioklė.

Mokyklos direktoriaus  pavaduotoja ugdymui

Ligita Vaišnoraitė